Tarafsız ve En Güvenilir Haber Ajansı!

logo
Ana Sayfa Manşet İletişim

Kızı öldürülen anne isyan etti! ‘Polisi aradım müzik dinlettiler’

Kızı öldürülen anne isyan etti! ‘Polisi aradım müzik dinlettiler’

blog
  • Tarih:05.08.2022
  • Editör: Sarı Zeybek Haber Ajansı

İzmir’de boşanmak istediği Deniz Özarslan tarafından vurulan Ezgi Özaraslan’ın beyin ölümü gerçekleşti. Anne, “Bu kurşun 24 saniyede beynine girdi kızımın. Adam 24 saniye kaçtı. Sen bana neyin müziğini dinletiyorsun?” sözleriyle isyan etti.

Ezgi Özarslan, 29 Temmuz 2022’de boşanma aşamasında olduğu ve hakkında uzaklaştırma kararı bulunan eşi Deniz Özarslan tarafından başından silahla vuruldu. Özarslan hastanede dün akşam yaşamını yitirdi.

“ANNE İSYAN ETTİ”

Özaraslan’ın annesi dün Kadın Cinayetleri Platformu’nun yaptığı eyleme katıldı. Gözyaşlarını tutamayan anne, ihmalleri sıralayarak isyan etti:
“Benim çocuğumu devlet de korumadı. Kapıma gelip bağırdı, çağırdı. Görevliye gidip söyledim. ‘Benim görevim bu, senin kapından içeri girerse o zaman müdahale ederim’ diyor. Arıyorum beni 112’ye bağlıyor. Polise bağlanıncaya kadar bana müzik dinlettiler. Bu kurşun 24 saniyede beynine girdi kızımın. Adam 24 saniye kaçtı. Sen bana neyin müziğini dinletiyorsun? Kadınlar tek tek gidiyor. Bir kalleşin bir kurşunuyla. Sen bu kadar mı basiretsiz bir emniyetsin?”

En Çok İlgi Görenler

Son Teknoloji Haberleri

teknoloji-haberleri