Tarafsız ve En Güvenilir Haber Ajansı!

logo
Ana Sayfa Manşet İletişim

Zabıta memuru evli kadını taciz edip cinsel organını gösterdi

Zabıta memuru evli kadını taciz edip cinsel organını gösterdi

blog
  • Tarih:30.09.2022
  • Editör: Sarı Zeybek Haber Ajansı

Denizli’nin Kale ilçesinde, belediyede zabıta memuru ve işçi çavuşu olarak görev yapan Sami D., kendisine bağlı işçi olarak çalışan 45 yaşındaki P.B. isimli kadını sosyal medya üzerinden taciz ettiği gerekçesiyle tutuklandı.

İğrenç taciz olayı, Denizli’deki Kale Belediyesi’nde meydana geldi. Evli kadın işçiye yönelik taciz, sosyal medya üzerinden zabıta memurunun gönderdiği cinsel içerikli mesajlarla başladı. 

Daha sonrasında tacizin boyutu büyüdü ve zabıta memuru ilişki teklif ettiği kadına cinsel organının fotoğrafını da gönderdi. İşte her detayı mide bulandıran tacizle ilgili tüm detaylar…

CİNSEL İÇERİKLİ MESAJLAR ATTI

İddiaya göre, belediyede zabıta ve işçi çavuşu olarak görev yapan S.D., kendisine bağlı işçi olarak çalışan P.B. isimli kadına sosyal medyadan cinsel içerikli mesajlar atmaya başladı.

EVLİ KADINA İLİŞKİ TEKLİF EDİP CİNSEL ORGANININ FOTOĞRAFINI GÖNDERDİ

Evli olan P.B.’nin uyarılarına rağmen tacizi sürdüren S.D., ilişki teklif edip, P.B.’ye cinsel organının fotoğrafını gönderdi. P.B., Cumhuriyet Savcılığı’na S.D. hakkında şikayette bulundu.

ÇIKARILDIĞI MAHKEMECE TUTUKLANDI

Başlatılan soruşturma kapsamında S.D., polis tarafından gözaltına alındı. S.D., işlemlerinin ardından sevk edildiği adliyede çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.


En Çok İlgi Görenler

Son Teknoloji Haberleri

teknoloji-haberleri